loading...

فروشگاه الرین

برای اینکه بتوانید در کمتر از چند دقیقه بدون هیچ گونه اذیت شدن ظاهر دندان های خودر را تغییر دهید اسنپ آن اسمایل یا لیمنت متحرک خودمان به کمکتان میشتابد

pariya بازدید : 495 پنجشنبه 14 تیر 1403 نظرات (0)

خرید لمینت سو اسمایل   لمینت متحرک دندان  خمیر دندان ها را به مدت چند دقیقه درون یک فنجان آب داغ (تقریباً در حال جوش) قرار دهید. این باعث انعطاف پذیری و آمادگی متناسب با آنها می شود. با استفاده از آینه ، آن را محکم روی دندانهای موجود قرار دهید. آنها را محکم بر روی دندانهای خود فشار دهید و به آرامی مواد  را با انگشت شست در پشت دندانهای واقعی خود بزنید. دندان ها را به آرامی پس از چند ثانیه از دهان خارج کنید و آنها را در یک لیوان آب سرد قرار دهید تا خنک شوند. مواد سفت شده وقتی سفت می شوند سفید می شوند.

 

 

لمینت متحرک دندان

 

 

خرید لمینت متحرک دندان سو اسمایل دو فک 1403:

 

برای اینکه  بتوانید در کمتر از چند دقیقه بدون هیچ گونه اذیت شدن  ظاهر دندان های خودر را  تغییر دهید اسنپ آن اسمایل  به کمکتان  میشتابد لیمنت متحرک دندان یک پلاک متحرک میباشد که قبال جدا شدن است که به تازگی وارد بازار شده است و در تمام فروشگاهای دنیا به فروش میرسد و می تواند در عرض چند دقیقه لبخندتان را جذاب کنید . بسیاری از خانوم ها و اقایان توان پرداخت هزینه های گران  قرار دادن لمینت و کامپوزیت دندان را ندارند مخصوصا در این روزها مه دلار کشیده بالا  و از طرفی دوست دارند دندانهایشان برای شرکت در  میهمانی ها زیبا شود این محصول بهترین گزینه است البته قبل استافده از انی محصول حتما در اینترنت اموزش قرار دادن این محصول را اموزش ببینید.لیمنت متحرک 2021 مانند لنز رنگی چشم به صورت موقتی است البته بهتر از همراه این محصول غذای سفت خورده نشود . این پلاک با توجه به فرم و شکل دندان های شما ساخته شده است تا شما بتوانید با این دندان راحت باشید . در این محصول  تمام دندان ها به هم متصل میباشند و به صورت یکپارچه استفاده می شود.

 

 

اموزش لمینت متحرک سو اسمایل :

بسیار از مشتریان بعد تهیه لمینت سو اسمایل از خود میپرسند که ایا قالب گیری مصحول با سایر محصولات متفاوت است یاخیر که جواب خیر میباشد یعنی تفاوتی در قالب گیری نمیباشد و فقط باید به مقدار لازم خمیر پودری سو اسمایل را در اب جوش قرار بدهید و زمانی که نرم شد با دقت ورز بدهید تا کاملا خمیر به خورد هم برود و بعد همانند گذشته خمیر را در قالب گذاشته و قالب گیری را انجام بدهید.

 

 

 

لمینت متحرک دندان

 

 

ایا میتونم با لیمنت متحرک غذای سفت بخورم : 

توجه کنید که این لیمنت متحرک جنبه درمانی ندارد و صرفا برای برقراری زیبایی به کار میرود.روی این دندان متحرک در سطح جونده ی دندان ها سوراخ هایی قرار داده شده است  تا موقع جویدن تداخلی ایجاد نشود .اگر چه بهتر است برای جلوگیری از شکسته شدن آن از مصرف غذاهای سفت  خودداری کرد. 

 

 

خرید لمینت متحرک دندان تن جومه 

 

ایا اسنپ اسمایل جایگزین لمینت سرامیکی یا کامپوزیت هستند :

خیر این دو با هم تفاوت های زیادی دارند که مهم ترین آن این است که اسنپ اسمایل موقت و متحرک است ولی سرامیک یا موارد دیگر ثابت هستند یعنی تک به تک آنها با چسب مخصوص چسبانده میشوند ولی متریال لمینت متحرک ارزان تر میباشد که خود نشان میدهد کیفیت پایین تری هم دارد اما محدودیت های اسنپ بیشتر از لمینت دادئمی است به عنوان مثال نمیتوانید همیشه استفاده نمایید یا مواد غذایی میل کنید. 

 

 

 

 

مرکز فروش لمینت روکش متحرک دندان دو فک زنانه مردانه 2021

 

 

به علت نازک بودن  بیش از حد این لمینت متحرک اختلالی برای صحبت کردن شما ایجاد نمی کند .آن اسمایل کاملا به برآمدگی دندان ها  قرار میگیرد  پس شل نمی شود و از دهان نمی افتد.

 

 

 

 

برای تمیز کردن دندان باید چیکار کنیم :

 

برای تمیز کردن این کاور دندان، باید پس از خارج کردن از دهان، اول آن را با آب بشویید . بعدش با مسواکی که موهای نرم دارد soft یا extrs soft و صابون مایع آن را کاملا شستشو دهید .استفاده از خمیردندان مناسب نیست .چرا که ذرات ساینده دارد و ممکن است روی کاور دندان خش بیندازد.قبل از استفاده به مدت یک دقیقه دندانها را در آب داغ قرار دهید تا کاملا روی دندانهایتان بخوابد.

 

 

 

لمینت روکش متحرک دندان دو فک 

 

لمینت روکش متحرک دندان دو فک

 

در  بسته این محصول لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم  پودر پاک کننده ای وجود دارد که شما می توانید برای تمیز کردن لکه ها از آن استفاده کنید. علاوه بر این یک محفظه مخصوص برای پلاکهایتان هم هست که زمانی که پلاکها را استفاده نمی کنید داخل این محفظه نگه داری می کنید.

 

لمینت متحرک دندان 

 

 

جنس لمینت دندان مورد نظر طوری است که در برابر لکه گرفتن نسبت به بسیاری مواد دندانپزشکی مقاوم است. اما این کاور هم نیازمند مراقبت است. اگر با اسنپ آن اسمایل سیگار مصرف نشود و بعد از مصرف مواد رنگی با آب بشویید در طولانی مدت زیبا و شفاف تر خواهد ماند.و میتوایند سالها از این حصول استفاده نمایید بازم هم تکرار میکنیم که قبل استفاده حتما اموزش قرار دادن این دندان را یاد بگیرید و غذای سفت با این دندان خورده نشود

 

 

لمینت متحرک دندان

 

قیمت لیمنت متحرک سو اسمایل چند است :

 

لمینت موقت  یک درمان زیبایی می باشد که می تواند زیباترین  لبخند را  با قیمت ارزان برای شما با ارمغان بیاورد . اگر قصد انجام این را دارید باید بدانید قیمت لمینت سو اسمایل یا ترو اسمال و حتی اسنپ اسمایل برای هر دو واحد یک دو فک دویست و پنجها هزار تومان میباشد که همراه با قالب گیری که خودتان در خانه انجام میدهید است .

 

 

کامپوزیت متحرک دندان  

 

مشخصات لمینت متحرک :

 

 • شکل استفاده از اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن جای خالی دندان و زیبا سازی لبخند
 •  
 • کاهش ارتفاع لبخند به علت ساییدگی یا جای خالی دندان
 •  
 • پوشاندن فاصله بین دندان 
 •  
 • پوشاندن بهم ریختگی دندان
 •  
 • دندانهای تغییر رنگ یافته و حاوی لکه
 •  
 • دندانهایی که ساییده شده اند (مثلا به علت دندان قروچه) 

 

کامپوزیت متحرک دندان

 

 

مواد سازگار با محیط زیست - مواد TPR سازگار با محیط زیست ، غیر سمی ، سالم و بی خطر برای ما می توان آن را محکم بر روی دندان ها ثابت کرد ، و هنگام پوشیدن احساس راحتی می کند.

     ویژگی ها - برای استتار دندان های کج ، لکه دار ، گمشده و چسبیده کار می کند.

یک وسیله آرایشی عالی برای زیبایی لبخند شما.

 •      شماره مدل:
 •      مواد: پلاستیک
 •      صدور گواهینامه: CIQ
 •      نوع پلاستیک: PP

 

 لمینت متحرک دندان

 

 

 

 


 

قیمت 2 فک  اسنپ آن اسمایل 65000 تومان

 

 


 

 

 

 


 

 

لمینت متحرک ترو اسمایل 

 

لمینت متحرک ترو اسمایل چیست :

 

لمینت متحرک ترو اسمایل همانند لمینت  اسنپ آن اسمایل است و هیچ تفاوتی ندارد فقط کیفیت ان بالا تر است.

 

 

 قیمت لیمنت دو فک ترو اسمایل 99000 تومان

 

 


 

 

لمینت سو اسمایل

 

   قیمت لیمنت دو فک ترو اسمایل 105000 تومان

 


 

مراحل نحوه استفاده اسنپ اسمایل: 

مرحله 1. برای اینکه کاملاً متناسب با دهان و دندان شما باشد ، از ما می خواهد که به درستی آن را برای پوشیدن مناسب کنیم. در اینجا ما به شما پیشنهاد می کنیم که بالا یا پایین (یا هر دو) را در حدود یک دقیقه در یک فنجان آب داغ (تقریباً در حال جوش) قرار دهید تا انعطاف پذیر و آماده برای سفارشی سازی شود. پس از اتمام کار متناسب با اندازه دندان ها ، از آب معمولی استفاده کنید تا دوباره شسته شود

مرحله 2. دندان های مصنوعی آرایشی را که روی دندانهای موجود قرار گرفته اند با دقت بچسبانید / وصل کنید (و با استفاده از آینه برای کمک) و با مهربانی از انگشتان استفاده کنید و آن را (دندانهای آرایشی و مواد م ) پشت دندانهایتان فشار دهید ، محکم و راحت بچسبانید.

مرحله 3. دندان های مصنوعی زیبایی را به آرامی از دهان شل کنید ، سپس آن را در یک لیوان آب سرد یا طبیعی قرار دهید و به آرامی مواد ایجاد کننده در عرض چند دقیقه سفید می شود. سرانجام ، دندان های مصنوعی زیبایی شما به خصوص ساخته شده است. فقط فوراً و با اطمینان لبخند بزنید.

 

 

 

 

جمع بندی :

روکش دندانهای زیبایی و زیبایی که مخصوص دندانهای زیبایی و زیبایی هستند ، برای تغییر شکل دندانها کار می کنند و باعث می شوند دندانهای لک شده یا از دست رفته شما با ظاهری زیبا پوشانده شده و با اطمینان لبخند بزنند.

 

اندازه را می توان پس از قرار دادن در آب داغ (جوشانده) قبل از استفاده ، تنظیم کرد که به شما اجازه می دهد برای اکثر افراد متناسب باشد ، استفاده از آن برای لبخند زدن فوری بسیار آسان استاین یک گزینه عالی برای بریس های گران قیمت است. روکش دندانهای مصنوعی زیبا با رنگ طبیعی دندان باعث می شود هنگام گفتگو با عزیزان / دوستان خود با اعتماد به نفس بیشتر لبخند بزنیدصرفه جویی در هزینه برای داشتن سفید کننده دندان موثر ، لبخند هوشمند و زندگی هوشمند!مجموعه کامل دندانهای آرایشی ابزاری عالی در سفید کردن دندانها و مراقبتهای دهان و دندان شما است. گرمی از داشتن موقت لبخند راحت استقبال می کنیم .. 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 202
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 49
 • آی پی دیروز : 93
 • بازدید امروز : 106
 • باردید دیروز : 337
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 2,667
 • بازدید ماه : 10,608
 • بازدید سال : 108,275
 • بازدید کلی : 427,272